КПЛ: «Дордой» и «Абдыш-Ата» сыграли вничью 🎈 Окуя жазамын десең ушуну бас ! Телефон номерлер чыгарылбайт , окуянызды узуунураак кылып жазанга аракет кылыныз . Атынызды жазгыныз келбесе Анонимно чыгарабыз . Пожалуйста, заполните обязательные поля. Ваше имя Название сообщения Опубликовать контент Проверка человеком: оставьте это поле пустым. КПЛ: «Дордой» и «Абдыш-Ата» сыграли вничью Ещё по теме: Гонки F1H2O на Иссык-Куле: проведена экологическая экспертиза — Реклама Поделись с друзьями ↙️ Таанышуу бөлүмү !Ушул кнопканы бас ! Окуя жазуу бөлүмү. ❤️Ушул кнопканы бас !