«Нефтчи» — «Абдыш-Ата» — 0:0 🎈 Окуя жазамын десең ушуну бас ! Телефон номерлер чыгарылбайт , окуянызды узуунураак кылып жазанга аракет кылыныз . Атынызды жазгыныз келбесе Анонимно чыгарабыз . Пожалуйста, заполните обязательные поля. Ваше имя Название сообщения Опубликовать контент Проверка человеком: оставьте это поле пустым. ВИДЕО. «Нефтчи» — «Абдыш-Ата» — 0:0 Ещё по теме: Гонки F1H2O: на проведение чемпионата выделят 5 миллионов долларов — Реклама Поделись с друзьями ↙️ Таанышуу бөлүмү !Ушул кнопканы бас ! Окуя жазуу бөлүмү. ❤️Ушул кнопканы бас !