"Где ты раньше был" деп
«Где ты раньше был» деп
Баарына салам! Биринчи жолу жазып атам, бирок коптон бери окуйм) Атым Милан Жалал-Абадтан болом, боюм 176 вес 70, кыскасы келбеттуу