Отурган жерден кайра
Отурган жерден кайра
Салам жалпыга. Коптон бери жазбай,калемим мокой тушуптур,жаны эле курчутуп келдим.)) Силер менен жаны икаям менен болушойун деп чечтим. Кобу тогун,кобу